Hakkımızda

Ursamajor İnşaat Şirketi, ortaklarının geçmiş yıllardaki başarılı çalışmalarından faydalanarak, ülkemizin inşaat sektöründeki konut yapılarındaki eksiklerini tamamlayabilmek, kalite ve kullanıcı memnuniyetini daha ileri seviyelere taşıyabilmek amacıyla kurulmuş genç bir inşaat firmasıdır. Önceki yıllarda tamamladığımız resmi ve özel sektördeki taahhütlerimizden ve muhtelif dernek ve şahısların bağış olarak yaptırdığı eğitim yapılarından edindiğimiz tecrübeleri, günümüz modern mimarisinin bizlere sunduğu imkanlarla birleştirerek, kalıcı ve kaliteli eserler vermek niyetindeyiz.

Şirketimiz, resmi idarelere ve özel sektöre olan taahhütlerinin yanı sıra, başta Kadıköy ilçesinde olmak üzere Anadolu yakasında pek çok sayıda özel konut inşaatına imza atmıştır. Kat karşılığı olarak yapılan bu lüks yapıların hepsinde arsa sahiplerimizin ve müşterilerimizin memnuniyeti hedeflenmiştir.

Tecrübeli ve dinamik bir inşaat firması olarak istekleriniz doğrultusunda şekillenecek projelerde, birlikte çalışmak arzusundayız.
Saygılarımızla.

img